Spaces di Jönköping
1Lokasi
Sertai komuniti di di Jönköping
Terokai Pejabat Khidmat yang meriah, Kerja bersama yang dinamik, dan bilik mesyuarat serba boleh di Jönköping. Terletak di salah satu kawasan paling pesat berkembang di Sweden, Spaces kami melambangkan inovasi dan kerjasama. Daripada Jönköping City Centre yang sibuk hingga ke Science Park yang inovatif, alami persekitaran berorientasikan komuniti yang direka untuk pemikir yang berpandangan jauh dan perintis perubahan.

Cari ruang pejabat seterusnya anda
Bagaimana kami boleh membantu anda untuk bermula?
Sebutharga dalam talian
Dapatkan harga yang diperibadikan dan penyelesaian ruang pejabat yang direka mengikut perniagaan anda, pasukan anda dan gaya anda.
Hubungi kamiLawatan ke pusat
Tempah lawatan berpandu anda hari ini dan saksikan sendiri bagaimana Spaces memberi tenaga kepada hari kerja anda.
Tempah lawatanbilik mesyuarat
Tempah serta-merta bilik mesyuarat yang lengkap-dilengkapi, bergaya untuk pembentangan, mesyuarat pelanggan, atau sesi berfikir bersama.
Tempah dalam talianPas Harian untuk Ruang Pejabat
Tempah pejabat peribadi untuk sehari—ruang anda untuk memberi tumpuan, berinovasi, dan cemerlang.
Tempah dalam talianPas Harian Coworking
Dapatkan capaian segera ke ruang Coworking yang direka indah bila-bila masa anda memerlukannya.
Tempah dalam talianPejabat maya
Tingkatkan jenama anda dengan alamat perniagaan bergengsi, termasuk pengurusan mel dan panggilan secara profesional.
Beli secara dalam talianAkses penuh
Nikmati akses fleksibel dan lancar ke rangkaian lokasi Spaces global kami dengan keahlian All Access.
Beli secara dalam talianSpaces App
Uruskan tempahan dan perkhidmatan dengan mudah semasa dalam perjalanan menggunakan aplikasi mudah alih Spaces mesra pengguna kami.
Muat turun aplikasi
Ruang kerja ideal anda menanti anda di Jönköping
Terokai ruang yang direka untuk kreativiti dan keterhubungan di seluruh Jönköping
Rasakan inspirasi, terhubung dan produktif di setiap lokasi Spaces — direka untuk membawa keluar yang terbaik daripada anda.
Ruang yang direka untuk merangsang kreativiti
Ruang kerja kami yang direka dengan teliti menggabungkan reka bentuk yang mengagumkan dengan komuniti yang bertenaga. Setiap sudut disusun untuk memberi inspirasi kepada idea-idea besar dan kerjasama yang bermakna.
Sebuah komuniti yang bersedia untuk berhubung
Sertailah rangkaian berkembang pesat pengkarya dan perniagaan yang berpandangan jauh. Acara berkala, bengkel dan pertemuan sosial membantu anda membina hubungan yang mengembangkan idea dan rangkaian anda.
Fleksibiliti lancar untuk kerja moden
Daripada meja kongsi kepada Pejabat Khidmat, Spaces menawarkan pelbagai penyelesaian fleksibel. Kembangkan ruang pejabat anda dengan mudah apabila pasukan atau cita-cita anda berkembang.
Sokongan pakar, disampaikan dengan mudah
Nikmati sokongan profesional dan lancar daripada satu pasukan yang berdedikasi untuk menjadikan hari kerja anda lancar. Kami mengendalikan butiran supaya anda boleh memberi tumpuan kepada perkara yang paling penting.
Cari penyelesaian ruang kerja yang sempurna di Jönköping












Terokai lokasi kami di Jönköping
Temukan ruang kerja ideal anda, ke mana pun kerja membawa anda.
Mengenai Spaces di Jönköping
Spaces Jönköping: Penyelesaian Ruang Kerja Dinamik Anda di Sweden
Ruang Pejabat untuk Disewa di Pusat Bandar Jönköping
Pusat Bandar Jönköping adalah pusat yang sibuk untuk perniagaan dan perdagangan, menjadikannya lokasi yang sempurna untuk ruang pejabat baru anda. Ruang pejabat kami untuk disewa menawarkan gabungan kecanggihan dan praktikal, direka untuk memenuhi keperluan perniagaan yang berpandangan jauh. Sama ada anda sebuah syarikat permulaan atau firma yang sudah mapan, ruang kami membolehkan anda berkembang dalam persekitaran yang menggalakkan inovasi dan kerjasama. Dengan majikan utama seperti Husqvarna Group dan Elmia AB berdekatan, peluang rangkaian adalah banyak, membantu anda meluaskan horizon anda.
Pejabat Khidmat dan Ruang Kerja Bersama di Science Park Jönköping
Terletak di Science Park Jönköping, pejabat khidmat dan ruang kerja bersama kami disesuaikan untuk mereka yang menghargai kreativiti dan keusahawanan. Pejabat khidmat menyediakan segala yang anda perlukan untuk memberi tumpuan kepada perniagaan anda, dengan semua butiran logistik dikendalikan oleh pasukan mesra kami. Sementara itu, ruang kerja bersama kami memupuk komuniti yang bertenaga inovator dan pengubah permainan, di mana anda boleh bekerjasama dan berkongsi idea dengan bebas. Kawasan ini terkenal dengan penekanan pada inovasi dan pembangunan perniagaan, menjadikannya tempat yang ideal untuk syarikat permulaan teknologi dan PKS.
Bilik Mesyuarat Berdekatan Stesen Sentral Jönköping
Terletak dengan mudah berdekatan Stesen Sentral Jönköping, bilik mesyuarat kami adalah sempurna untuk profesional yang memerlukan ruang yang fleksibel dan mudah diakses. Bilik mesyuarat ini dilengkapi dengan kemudahan terkini untuk memastikan mesyuarat anda produktif dan efisien. Berdekatan dengan hab pengangkutan utama bermakna akses mudah untuk anda dan pelanggan anda, sama ada mereka datang dari seberang bandar atau dari kawasan lain. Lebuhraya E4 berdekatan lagi meningkatkan kesalinghubungan, menjadikan bilik mesyuarat kami pilihan praktikal untuk perniagaan dalam sektor logistik dan pembuatan. Spaces Jönköping menawarkan pelbagai penyelesaian ruang kerja yang direka untuk memenuhi keperluan pelbagai perniagaan moden. Dari suasana bertenaga ruang kerja bersama hingga pejabat khidmat yang lengkap, kami menyediakan persekitaran yang sempurna untuk anda berfikir, mencipta, dan bekerjasama. Dengan lokasi strategik kami di seluruh Jönköping, termasuk Pusat Bandar dan Science Park, anda akan sentiasa menemui ruang yang sesuai dengan keperluan perniagaan anda.
Panduan anda untuk ruang kerja fleksibel di Jönköping
Bolehkah saya menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan saya di Jönköping?
Bolehkah saya menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan saya di Jönköping?
Ya, anda boleh menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan profesional di Jönköping. Ini termasuk dalam pelan ruang pejabat dan pelan meja berdedikasi kami.
Untuk maklumat lanjut mengenai menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan anda di Jönköping, sila lihat di sini.
Jika anda tidak memerlukan pejabat fizikal tetapi masih mahukan kehadiran tempatan, penyelesaian maya kami menawarkan:
- Alamat Perniagaan - dengan pengendalian mel dan penghantaran semula pilihan
- Pelan Pejabat Maya - yang merangkumi perkhidmatan menjawab panggilan dan akses ke Ruang Kerja
Untuk panduan mengenai keperluan pendaftaran syarikat di Jönköping, sila periksa di sini.
Adakah anda mempunyai meja coworking di Jönköping?
Adakah anda mempunyai meja coworking di Jönköping?
Ya. Hab Spaces coworking Spaces di Jönköping sesuai jika anda ingin bekerja dalam persekitaran yang meriah dan kolaboratif. Sama ada anda lebih suka kebebasan hot desking atau meja tempahan khusus untuk kembali setiap hari, kami mempunyai pilihan yang sesuai.
Untuk mengetahui lebih lanjut tentang coworking di Jönköping, sila lihat here.
Pilihan coworking kami termasuk:
Untuk fleksibiliti maksimum, anda juga boleh memilih Cowork All Access Plan - yang memberi anda 5, 10 atau hari tanpa had setiap bulan di coworking spaces di Jönköping dan di seluruh dunia.
Apa jua gaya kerja anda, Spaces memudahkan anda untuk berhubung dan bekerjasama. Hubungi kami untuk mengetahui lebih lanjut.
Adakah anda menawarkan bilik mesyuarat di Jönköping?
Adakah anda menawarkan bilik mesyuarat di Jönköping?
Sudah tentu. Bilik mesyuarat kami di Jönköping direka untuk setiap jenis perjumpaan - daripada pertemuan ringkas hingga pembentangan besar.
Untuk maklumat lanjut mengenai bilik mesyuarat Spaces di Jönköping, sila lihat di sini.
Pilih daripada susunan yang berbeza, termasuk:
-
Bilik mesyuarat - ruang fleksibel dan serba guna untuk mesyuarat pelanggan atau sesi pasukan
-
Bilik persidangan - dilengkapi dengan alat AV untuk kerjasama hibrid
-
Bilik lembaga - susunan premium yang memberi impresi yang sesuai
-
Bilik temu duga - ruang yang sulit dan profesional untuk temu duga atau penilaian
-
Ruang kerjasama - direka untuk sesi fikir dan pemikiran kreatif
-
Bilik latihan - sesuai untuk sesi pembelajaran, dengan susunan gaya bilik darjah
-
Ruang acara - untuk perhimpunan yang lebih besar, formal atau tidak formal
Saiz bilik berbeza dari ruang padat untuk 2–5 orang hingga bilik yang lebih besar untuk 20+. Sila hubungi kami untuk memeriksa ketersediaan.
Adakah anda menawarkan Ruang kerja untuk perusahaan di Jönköping?
Adakah anda menawarkan Ruang kerja untuk perusahaan di Jönköping?
Ya. Ramai organisasi besar mempercayai Spaces sebagai rakan hartanah mereka kerana fleksibiliti, konsistensi dan jangkauan global kami.
Selain rangka kerja teras pejabat dan penyelesaian Coworking kami, kami juga menyediakan penyelesaian perusahaan yang disesuaikan di Jönköping, seperti:
- Pejabat untuk Pasukan Besar
- Pejabat Sepanjang Tingkat
- Bangunan Keseluruhan - sesuai untuk HQ atau cawangan
- Pelan Enterprise All Access - akses pejabat dan Coworking merentasi rangkaian global kami
- Ruang Pemulihan Bencana
- Portal Ruang Kerja
- Teknologi Ruang Kerja
- Pejabat Maya Berbilang Lokasi
Pasukan perusahaan kami akan bekerja dengan anda untuk mencipta susunan yang tepat dan boleh mengatur lawatan ke mana-mana pusat di Sweden.
Bagaimana saya boleh melawat lokasi Spaces di Jönköping?
Bagaimana saya boleh melawat lokasi Spaces di Jönköping?
Kami dengan sukacitanya mengalu-alukan anda untuk satu lawatan.
Jika anda sedang meneroka ruang kerja tertentu di Jönköping atau ingin melihat kemudahan acara, hanya hubungi kami dan kami akan mengatur lawatan anda.
Jika anda hadir sebagai tetamu atau peserta acara, sila berkoordinasi dengan penganjur anda supaya pasukan penyambut tetamu kami dapat menyambut anda. Alamat penuh bagi pusat kami di Jönköping disenaraikan pada halaman setiap lokasi.
Saya pelanggan Spaces sedia ada dan saya mempunyai soalan.
Saya pelanggan Spaces sedia ada dan saya mempunyai soalan.
Untuk pertanyaan khusus pusat, sila hubungi pasukan tempatan anda secara langsung.
Untuk soalan berkaitan akaun, bil, atau perjanjian, pasukan sokongan pelanggan kami bersedia membantu di sini.
Apakah waktu operasi bagi pusat-pusat anda di Jönköping?
Apakah waktu operasi bagi pusat-pusat anda di Jönköping?
Ahli pejabat peribadi dan meja khusus menikmati akses 24/7.
Tempahan pas harian, meja kongsi atau bilik mesyuarat tersedia semasa waktu perniagaan biasa.
Kemudahan dan perkhidmatan apa yang tersedia di Spaces di Jönköping?
Kemudahan dan perkhidmatan apa yang tersedia di Spaces di Jönköping?
Setiap lokasi Spaces disediakan sepenuhnya, dengan semua utiliti, pembersihan dan penyelenggaraan termasuk dalam satu harga bulanan yang ringkas. Cukup bawa komputer riba anda dan anda sedia untuk memulakan.
Kemudahan standard merangkumi:
- Perabot ergonomik, moden
- Internet berkelajuan tinggi yang boleh dipercayai
- Dapur, ruang santai dan kawasan coworking
- Kaunter penyambut profesional dan pasukan sokongan di tapak
- Pengendalian mel dan perkhidmatan alamat perniagaan
- Akses ke bilik mesyuarat dengan teknologi AV mengikut permintaan
Sesetengah lokasi juga mempunyai:
- Parkir di tapak
- Kafe dan restoran
- Bilik mandi, gim atau ruang kesejahteraan
- Penyimpanan basikal
- Acara rangkaian dan perniagaan berkala
Pejabat apa yang anda tawarkan di di Jönköping?
Pejabat apa yang anda tawarkan di di Jönköping?
Spaces menawarkan pelbagai Pejabat Khidmat lengkap di Jönköping, direka untuk individu, pasukan kecil, dan kumpulan yang lebih besar yang mahukan pangkalan profesional dengan fleksibiliti.
Untuk mengetahui lebih lanjut tentang pilihan pejabat Spaces di Jönköping, sila lihat di sini.
Rangkaian khusus Ruang Pejabat kami di Jönköping merangkumi:
- Pejabat untuk Individu - untuk 1–2 orang
- Pejabat untuk Pasukan Kecil - untuk 2–5 orang
- Pejabat untuk Pasukan Besar - untuk 5–20 orang
- Pejabat Satu Aras Penuh - untuk 20+ orang (tertakluk pada ketersediaan atas permintaan)
Setiap pejabat boleh disesuaikan mengikut keperluan anda, dengan pilihan susun atur dan reka bentuk yang sepadan dengan gaya anda.
Untuk penggunaan jangka pendek atau atas permintaan, kami juga menyediakan:
- Pas Harian Ruang Pejabat
- Pelan Akses Penuh Ruang Pejabat - pilih 5, 10 atau hari tanpa had akses pejabat peribadi setiap bulan
Jika anda memerlukan persediaan khusus - contohnya dalam penjagaan kesihatan, kewangan, atau teknologi - anda juga mungkin ingin meneroka Ruang Khusus dan Penyelesaian Ruang kerja Industri kami.
Apa jua keperluan Ruang kerja anda di Jönköping, Spaces sedia membantu anda. Hubungi kami untuk meneroka pilihan anda.
Apakah sokongan yang anda tawarkan untuk industri tertentu di Jönköping?
Apakah sokongan yang anda tawarkan untuk industri tertentu di Jönköping?
Spaces menyokong syarikat dalam setiap sektor - daripada tenaga dan media hingga runcit, teknologi dan pembuatan.
Dengan bertahun-tahun kepakaran, kami memahami keperluan unik pelbagai industri. Kami menawarkan susun atur yang boleh disesuaikan, bilik pelayan yang selamat, ruang kalis bunyi dan tata letak fleksibel yang berkembang mengikut perubahan pasukan anda.
Anda boleh meneroka pilihan Ruang kerja kami yang disesuaikan mengikut industri dan saiz syarikat. Atau hanya hubungi kami untuk membincangkan keperluan khusus anda.
Semak mengikut kategori Ruang kerja
Temui rangkaian Spaces bagi Pejabat, Meja kongsi, bilik mesyuarat dan Pejabat Maya berhampiran anda.
Terokai kawasan berdekatan
Stockholm
Gothenburg
Malmö
Karlstad
Helsingborg
Kalmar
Östersund
Täby
Upplands Väsby
Solna
Sundbyberg
Lund
Lidingö
Huskvarna
Albano
Lindholmen
Inverness
Helenelund
Landala
Ringön
Västra Frölunda
Kulladal
Färjenäs
Johannesfred
Frölunda
Vinterviken
Västra Ramlösa
Ekensberg
Lundby
Västra Skrävlinge
Hohög
Eriksberg
Sandvik
Skälby
Lillsjönäs
Vintrie
Långeberg
Sambungkan kepada tenaga kami dan saksikan dunia anda dipercepatkan.
Mari kita teruskan perbualan ini.
Masih ada soalan? Hubungi kami, kami sedia membantu!











