Spaces di Goyang
1Lokasi
Sertai komuniti di di Goyang
Hab komersial Goyang yang dinamik seperti Ilsan New Town dan Baekseok-dong menawarkan persekitaran yang berkembang maju untuk perniagaan. Syarikat-syarikat di Goyang mendapat manfaat daripada ketersambungan yang lancar melalui Lapangan Terbang Incheon dan Gimpo, sekali gus menarik bakat daripada universiti terkemuka seperti Kwangwoon. Nikmati ruang pejabat terbaik untuk disewa, pejabat servis, ruang kerja bersama dan bilik mesyuarat di bandar yang meriah ini.

Cari ruang pejabat seterusnya anda
Bagaimana kami boleh membantu anda untuk bermula?
Sebutharga dalam talian
Dapatkan harga yang diperibadikan dan penyelesaian ruang pejabat yang direka mengikut perniagaan anda, pasukan anda dan gaya anda.
Hubungi kamiLawatan ke pusat
Tempah lawatan berpandu anda hari ini dan saksikan sendiri bagaimana Spaces memberi tenaga kepada hari kerja anda.
Tempah lawatanbilik mesyuarat
Tempah serta-merta bilik mesyuarat yang lengkap-dilengkapi, bergaya untuk pembentangan, mesyuarat pelanggan, atau sesi berfikir bersama.
Tempah dalam talianPas Harian untuk Ruang Pejabat
Tempah pejabat peribadi untuk sehari—ruang anda untuk memberi tumpuan, berinovasi, dan cemerlang.
Tempah dalam talianPas Harian Coworking
Dapatkan capaian segera ke ruang Coworking yang direka indah bila-bila masa anda memerlukannya.
Tempah dalam talianPejabat maya
Tingkatkan jenama anda dengan alamat perniagaan bergengsi, termasuk pengurusan mel dan panggilan secara profesional.
Beli secara dalam talianAkses penuh
Nikmati akses fleksibel dan lancar ke rangkaian lokasi Spaces global kami dengan keahlian All Access.
Beli secara dalam talianSpaces App
Uruskan tempahan dan perkhidmatan dengan mudah semasa dalam perjalanan menggunakan aplikasi mudah alih Spaces mesra pengguna kami.
Muat turun aplikasi
Ruang kerja ideal anda menanti anda di Goyang
Terokai ruang yang direka untuk kreativiti dan keterhubungan di seluruh Goyang
Rasakan inspirasi, terhubung dan produktif di setiap lokasi Spaces — direka untuk membawa keluar yang terbaik daripada anda.
Ruang yang direka untuk merangsang kreativiti
Ruang kerja kami yang direka dengan teliti menggabungkan reka bentuk yang mengagumkan dengan komuniti yang bertenaga. Setiap sudut disusun untuk memberi inspirasi kepada idea-idea besar dan kerjasama yang bermakna.
Sebuah komuniti yang bersedia untuk berhubung
Sertailah rangkaian berkembang pesat pengkarya dan perniagaan yang berpandangan jauh. Acara berkala, bengkel dan pertemuan sosial membantu anda membina hubungan yang mengembangkan idea dan rangkaian anda.
Fleksibiliti lancar untuk kerja moden
Daripada meja kongsi kepada Pejabat Khidmat, Spaces menawarkan pelbagai penyelesaian fleksibel. Kembangkan ruang pejabat anda dengan mudah apabila pasukan atau cita-cita anda berkembang.
Sokongan pakar, disampaikan dengan mudah
Nikmati sokongan profesional dan lancar daripada satu pasukan yang berdedikasi untuk menjadikan hari kerja anda lancar. Kami mengendalikan butiran supaya anda boleh memberi tumpuan kepada perkara yang paling penting.
Cari penyelesaian ruang kerja yang sempurna di Goyang












Terokai lokasi kami di Goyang
Temukan ruang kerja ideal anda, ke mana pun kerja membawa anda.
Mengenai Spaces di Goyang
Ruang Pejabat Dinamik di Daerah Komersial Goyang
Goyang adalah sebuah bandar yang berkembang pesat di Wilayah Gyeonggi, Korea Selatan, menawarkan landskap dinamik untuk perniagaan dari semua saiz. Sama ada anda seorang usahawan, syarikat permulaan, atau syarikat yang telah lama beroperasi, daerah komersial Goyang seperti Ilsan New Town dan Baekseok-dong menyediakan pelbagai peluang untuk pertumbuhan. Pejabat Khidmat di kawasan ini direka untuk memenuhi keperluan anda, menggabungkan fleksibiliti dengan kemudahan moden.
Kerja bersama di Goyang menggalakkan kerjasama dan inovasi, menarik komuniti pemikir maju dan pengubah permainan. Ruang kerja yang bertenaga ini sempurna untuk berhubung dan membina hubungan, semuanya dalam jarak berjalan kaki dari pusat komersial utama dan pusat hiburan. Dengan ekonomi yang kukuh disokong oleh industri utama seperti teknologi, pembuatan, runcit, penjagaan kesihatan, dan pendidikan, Goyang adalah lokasi utama untuk mengembangkan horizon perniagaan anda.
Konektiviti Tanpa Gangguan dan Bilik Mesyuarat Premier
Lokasi strategik Goyang berhampiran Seoul menyediakan konektiviti yang sangat baik untuk perniagaan dan pengembara. Bandar ini boleh diakses melalui Lapangan Terbang Antarabangsa Incheon dan Lapangan Terbang Antarabangsa Gimpo, memastikan perjalanan yang mudah untuk pelawat perniagaan antarabangsa. Sistem pengangkutan awam yang cekap, termasuk Kereta Api Bawah Tanah Metropolitan Seoul (Laluan 3 dan Laluan Gyeongui-Jungang) dan perkhidmatan bas yang luas, menjadikan perjalanan dalam Goyang dan ke kawasan berdekatan tanpa gangguan. Bilik mesyuarat kami di Goyang dilengkapi dengan teknologi terkini, menawarkan persekitaran yang ideal untuk perbincangan dan pembentangan yang produktif. Terletak berhampiran dengan kawasan komersial utama, ruang ini membolehkan anda menjadi tuan rumah kepada pelanggan dan rakan kongsi dengan mudah. Gabungan peluang ekonomi, lokasi strategik, dan kualiti hidup yang tinggi menjadikan Goyang destinasi menarik untuk pertumbuhan dan kestabilan perniagaan.
Penyelesaian Ruang Kerja Fleksibel untuk Setiap Perniagaan
Goyang memenuhi pelbagai keperluan ruang kerja, dari ruang pejabat untuk disewa hingga kerja bersama yang serba boleh. Sama ada anda memerlukan pejabat tetap atau susunan fleksibel, pusat komersial bandar ini mempunyai semua yang anda perlukan. Pasaran pekerjaan tempatan adalah dinamik, dengan permintaan yang meningkat dalam sektor seperti IT, penjagaan kesihatan, runcit, dan pendidikan, mencerminkan trend ekonomi yang lebih luas di Korea Selatan. Sertai komuniti inovator dan pemikir maju di ruang kerja canggih Goyang. Dengan program penuh acara profesional dan perkhidmatan hospitaliti, anda akan merasa seperti di rumah ketika bekerjasama dan mencipta. Landskap perniagaan Goyang, disokong oleh institusi pendidikan tinggi terkemuka seperti Universiti Kwangwoon dan Universiti Aeroangkasa Korea, menggalakkan tenaga kerja yang mahir sedia untuk memacu kejayaan anda. Rasakan semangat dan tenaga Goyang dengan penyelesaian ruang kerja fleksibel dan dinamik kami. Sama ada anda mencari pejabat khidmat atau ruang kerja bersama, Goyang menawarkan persekitaran yang sempurna untuk berfikir, mencipta, dan bekerjasama.
Panduan anda untuk ruang kerja fleksibel di Goyang
Bolehkah saya menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan saya di Goyang?
Bolehkah saya menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan saya di Goyang?
Ya, anda boleh menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan profesional di Goyang. Ini termasuk dalam pelan ruang pejabat dan pelan meja berdedikasi kami.
Untuk maklumat lanjut mengenai menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan anda di Goyang, sila lihat di sini.
Jika anda tidak memerlukan pejabat fizikal tetapi masih mahukan kehadiran tempatan, penyelesaian maya kami menawarkan:
- Alamat Perniagaan - dengan pengendalian mel dan penghantaran semula pilihan
- Pelan Pejabat Maya - yang merangkumi perkhidmatan menjawab panggilan dan akses ke Ruang Kerja
Untuk panduan mengenai keperluan pendaftaran syarikat di Goyang, sila periksa di sini.
Adakah anda mempunyai meja coworking di Goyang?
Adakah anda mempunyai meja coworking di Goyang?
Ya. Hab Spaces coworking Spaces di Goyang sesuai jika anda ingin bekerja dalam persekitaran yang meriah dan kolaboratif. Sama ada anda lebih suka kebebasan hot desking atau meja tempahan khusus untuk kembali setiap hari, kami mempunyai pilihan yang sesuai.
Untuk mengetahui lebih lanjut tentang coworking di Goyang, sila lihat here.
Pilihan coworking kami termasuk:
Untuk fleksibiliti maksimum, anda juga boleh memilih Cowork All Access Plan - yang memberi anda 5, 10 atau hari tanpa had setiap bulan di coworking spaces di Goyang dan di seluruh dunia.
Apa jua gaya kerja anda, Spaces memudahkan anda untuk berhubung dan bekerjasama. Hubungi kami untuk mengetahui lebih lanjut.
Adakah anda menawarkan bilik mesyuarat di Goyang?
Adakah anda menawarkan bilik mesyuarat di Goyang?
Sudah tentu. Bilik mesyuarat kami di Goyang direka untuk setiap jenis perjumpaan - daripada pertemuan ringkas hingga pembentangan besar.
Untuk maklumat lanjut mengenai bilik mesyuarat Spaces di Goyang, sila lihat di sini.
Pilih daripada susunan yang berbeza, termasuk:
-
Bilik mesyuarat - ruang fleksibel dan serba guna untuk mesyuarat pelanggan atau sesi pasukan
-
Bilik persidangan - dilengkapi dengan alat AV untuk kerjasama hibrid
-
Bilik lembaga - susunan premium yang memberi impresi yang sesuai
-
Bilik temu duga - ruang yang sulit dan profesional untuk temu duga atau penilaian
-
Ruang kerjasama - direka untuk sesi fikir dan pemikiran kreatif
-
Bilik latihan - sesuai untuk sesi pembelajaran, dengan susunan gaya bilik darjah
-
Ruang acara - untuk perhimpunan yang lebih besar, formal atau tidak formal
Saiz bilik berbeza dari ruang padat untuk 2–5 orang hingga bilik yang lebih besar untuk 20+. Sila hubungi kami untuk memeriksa ketersediaan.
Adakah anda menawarkan Ruang kerja untuk perusahaan di Goyang?
Adakah anda menawarkan Ruang kerja untuk perusahaan di Goyang?
Ya. Ramai organisasi besar mempercayai Spaces sebagai rakan hartanah mereka kerana fleksibiliti, konsistensi dan jangkauan global kami.
Selain rangka kerja teras pejabat dan penyelesaian Coworking kami, kami juga menyediakan penyelesaian perusahaan yang disesuaikan di Goyang, seperti:
- Pejabat untuk Pasukan Besar
- Pejabat Sepanjang Tingkat
- Bangunan Keseluruhan - sesuai untuk HQ atau cawangan
- Pelan Enterprise All Access - akses pejabat dan Coworking merentasi rangkaian global kami
- Ruang Pemulihan Bencana
- Portal Ruang Kerja
- Teknologi Ruang Kerja
- Pejabat Maya Berbilang Lokasi
Pasukan perusahaan kami akan bekerja dengan anda untuk mencipta susunan yang tepat dan boleh mengatur lawatan ke mana-mana pusat di Korea Selatan.
Bagaimana saya boleh melawat lokasi Spaces di Goyang?
Bagaimana saya boleh melawat lokasi Spaces di Goyang?
Kami dengan sukacitanya mengalu-alukan anda untuk satu lawatan.
Jika anda sedang meneroka ruang kerja tertentu di Goyang atau ingin melihat kemudahan acara, hanya hubungi kami dan kami akan mengatur lawatan anda.
Jika anda hadir sebagai tetamu atau peserta acara, sila berkoordinasi dengan penganjur anda supaya pasukan penyambut tetamu kami dapat menyambut anda. Alamat penuh bagi pusat kami di Goyang disenaraikan pada halaman setiap lokasi.
Saya pelanggan Spaces sedia ada dan saya mempunyai soalan.
Saya pelanggan Spaces sedia ada dan saya mempunyai soalan.
Untuk pertanyaan khusus pusat, sila hubungi pasukan tempatan anda secara langsung.
Untuk soalan berkaitan akaun, bil, atau perjanjian, pasukan sokongan pelanggan kami bersedia membantu di sini.
Apakah waktu operasi bagi pusat-pusat anda di Goyang?
Apakah waktu operasi bagi pusat-pusat anda di Goyang?
Ahli pejabat peribadi dan meja khusus menikmati akses 24/7.
Tempahan pas harian, meja kongsi atau bilik mesyuarat tersedia semasa waktu perniagaan biasa.
Kemudahan dan perkhidmatan apa yang tersedia di Spaces di Goyang?
Kemudahan dan perkhidmatan apa yang tersedia di Spaces di Goyang?
Setiap lokasi Spaces disediakan sepenuhnya, dengan semua utiliti, pembersihan dan penyelenggaraan termasuk dalam satu harga bulanan yang ringkas. Cukup bawa komputer riba anda dan anda sedia untuk memulakan.
Kemudahan standard merangkumi:
- Perabot ergonomik, moden
- Internet berkelajuan tinggi yang boleh dipercayai
- Dapur, ruang santai dan kawasan coworking
- Kaunter penyambut profesional dan pasukan sokongan di tapak
- Pengendalian mel dan perkhidmatan alamat perniagaan
- Akses ke bilik mesyuarat dengan teknologi AV mengikut permintaan
Sesetengah lokasi juga mempunyai:
- Parkir di tapak
- Kafe dan restoran
- Bilik mandi, gim atau ruang kesejahteraan
- Penyimpanan basikal
- Acara rangkaian dan perniagaan berkala
Pejabat apa yang anda tawarkan di di Goyang?
Pejabat apa yang anda tawarkan di di Goyang?
Spaces menawarkan pelbagai Pejabat Khidmat lengkap di Goyang, direka untuk individu, pasukan kecil, dan kumpulan yang lebih besar yang mahukan pangkalan profesional dengan fleksibiliti.
Untuk mengetahui lebih lanjut tentang pilihan pejabat Spaces di Goyang, sila lihat di sini.
Rangkaian khusus Ruang Pejabat kami di Goyang merangkumi:
- Pejabat untuk Individu - untuk 1–2 orang
- Pejabat untuk Pasukan Kecil - untuk 2–5 orang
- Pejabat untuk Pasukan Besar - untuk 5–20 orang
- Pejabat Satu Aras Penuh - untuk 20+ orang (tertakluk pada ketersediaan atas permintaan)
Setiap pejabat boleh disesuaikan mengikut keperluan anda, dengan pilihan susun atur dan reka bentuk yang sepadan dengan gaya anda.
Untuk penggunaan jangka pendek atau atas permintaan, kami juga menyediakan:
- Pas Harian Ruang Pejabat
- Pelan Akses Penuh Ruang Pejabat - pilih 5, 10 atau hari tanpa had akses pejabat peribadi setiap bulan
Jika anda memerlukan persediaan khusus - contohnya dalam penjagaan kesihatan, kewangan, atau teknologi - anda juga mungkin ingin meneroka Ruang Khusus dan Penyelesaian Ruang kerja Industri kami.
Apa jua keperluan Ruang kerja anda di Goyang, Spaces sedia membantu anda. Hubungi kami untuk meneroka pilihan anda.
Apakah sokongan yang anda tawarkan untuk industri tertentu di Goyang?
Apakah sokongan yang anda tawarkan untuk industri tertentu di Goyang?
Spaces menyokong syarikat dalam setiap sektor - daripada tenaga dan media hingga runcit, teknologi dan pembuatan.
Dengan bertahun-tahun kepakaran, kami memahami keperluan unik pelbagai industri. Kami menawarkan susun atur yang boleh disesuaikan, bilik pelayan yang selamat, ruang kalis bunyi dan tata letak fleksibel yang berkembang mengikut perubahan pasukan anda.
Anda boleh meneroka pilihan Ruang kerja kami yang disesuaikan mengikut industri dan saiz syarikat. Atau hanya hubungi kami untuk membincangkan keperluan khusus anda.
Semak mengikut kategori Ruang kerja
Temui rangkaian Spaces bagi Pejabat, Meja kongsi, bilik mesyuarat dan Pejabat Maya berhampiran anda.
Terokai kawasan berdekatan
Seoul
Daegu
Incheon
Busan
Changwon
Suwon
Ulsan
Sŏngnam
Bucheon
Ch’ŏnan
Anyang
Ansan
Cheongju
Kimhae
Gyeongsan
Pyeongtaek
Sihŭng
Asan
Kumi
Uijeongbu
Paju
Kunp’o
Yangsan
Gimpo
Gwangju
Gwacheon
Anseong
Ich’ŏn
Yŏju
Ŭiwang
Dongducheon
Miryang
Guri
Osan
Hanam
Tangjin
Pocheon
Tongjin
Sŭngbangp’yŏng
Hwasu-dong
Yanggok
Karhyŏn-dong
Gwangmyeongni
Hakdong
Ttuksŏm
Hannamil-tong
Yongsan-dong
Segok-tong
Pongnam
Gupabal
Maljukkŏ-ri
Sambungkan kepada tenaga kami dan saksikan dunia anda dipercepatkan.
Mari kita teruskan perbualan ini.
Masih ada soalan? Hubungi kami, kami sedia membantu!












