Spaces di Fuorigrotta
1Lokasi
Sertai komuniti di di Fuorigrotta
Anda akan merasai gabungan yang meriah antara perusahaan tempatan dan perusahaan yang lebih besar di Fuorigrotta, sebuah kawasan yang sibuk di Itali. Spaces menawarkan Pejabat Khidmat yang bergaya, ruang coworking dinamik, dan bilik mesyuarat serba guna, semuanya di tengah hab komersial ini. Anda boleh berhubung dan bekerjasama di tengah komuniti yang bertenaga dan budaya perniagaan yang kukuh di Fuorigrotta.

Cari ruang pejabat seterusnya anda
Bagaimana kami boleh membantu anda untuk bermula?
Sebutharga dalam talian
Dapatkan harga yang diperibadikan dan penyelesaian ruang pejabat yang direka mengikut perniagaan anda, pasukan anda dan gaya anda.
Hubungi kamiLawatan ke pusat
Tempah lawatan berpandu anda hari ini dan saksikan sendiri bagaimana Spaces memberi tenaga kepada hari kerja anda.
Tempah lawatanbilik mesyuarat
Tempah serta-merta bilik mesyuarat yang lengkap-dilengkapi, bergaya untuk pembentangan, mesyuarat pelanggan, atau sesi berfikir bersama.
Tempah dalam talianPas Harian untuk Ruang Pejabat
Tempah pejabat peribadi untuk sehari—ruang anda untuk memberi tumpuan, berinovasi, dan cemerlang.
Tempah dalam talianPas Harian Coworking
Dapatkan capaian segera ke ruang Coworking yang direka indah bila-bila masa anda memerlukannya.
Tempah dalam talianPejabat maya
Tingkatkan jenama anda dengan alamat perniagaan bergengsi, termasuk pengurusan mel dan panggilan secara profesional.
Beli secara dalam talianAkses penuh
Nikmati akses fleksibel dan lancar ke rangkaian lokasi Spaces global kami dengan keahlian All Access.
Beli secara dalam talianSpaces App
Uruskan tempahan dan perkhidmatan dengan mudah semasa dalam perjalanan menggunakan aplikasi mudah alih Spaces mesra pengguna kami.
Muat turun aplikasi
Ruang kerja ideal anda menanti anda di Fuorigrotta
Terokai ruang yang direka untuk kreativiti dan keterhubungan di seluruh Fuorigrotta
Rasakan inspirasi, terhubung dan produktif di setiap lokasi Spaces — direka untuk membawa keluar yang terbaik daripada anda.
Ruang yang direka untuk merangsang kreativiti
Ruang kerja kami yang direka dengan teliti menggabungkan reka bentuk yang mengagumkan dengan komuniti yang bertenaga. Setiap sudut disusun untuk memberi inspirasi kepada idea-idea besar dan kerjasama yang bermakna.
Sebuah komuniti yang bersedia untuk berhubung
Sertailah rangkaian berkembang pesat pengkarya dan perniagaan yang berpandangan jauh. Acara berkala, bengkel dan pertemuan sosial membantu anda membina hubungan yang mengembangkan idea dan rangkaian anda.
Fleksibiliti lancar untuk kerja moden
Daripada meja kongsi kepada Pejabat Khidmat, Spaces menawarkan pelbagai penyelesaian fleksibel. Kembangkan ruang pejabat anda dengan mudah apabila pasukan atau cita-cita anda berkembang.
Sokongan pakar, disampaikan dengan mudah
Nikmati sokongan profesional dan lancar daripada satu pasukan yang berdedikasi untuk menjadikan hari kerja anda lancar. Kami mengendalikan butiran supaya anda boleh memberi tumpuan kepada perkara yang paling penting.
Cari penyelesaian ruang kerja yang sempurna di Fuorigrotta












Terokai lokasi kami di Fuorigrotta
Temukan ruang kerja ideal anda, ke mana pun kerja membawa anda.
Mengenai Spaces di Fuorigrotta
Ruang Kerja Dinamik di Fuorigrotta
Fuorigrotta, sebuah kawasan yang meriah di Naples, adalah pusat yang sibuk untuk perniagaan dari semua saiz. Ruang pejabat untuk disewa kami menawarkan lokasi strategik di tengah-tengah campuran perusahaan tempatan dan korporat besar, menjadikannya ideal untuk profesional yang mencari peluang pertumbuhan. Dengan industri utama seperti pendidikan, runcit, dan hiburan, Fuorigrotta adalah rumah kepada ruang kerja bersama yang memupuk kreativiti dan kerjasama.
Konektiviti dan Kemudahan
Terletak berhampiran Stadio San Paolo dan Via Giulio Cesare, Fuorigrotta dilayani dengan baik oleh pengangkutan awam, termasuk Metro Line 2 dan stesen kereta api Napoli Campi Flegrei. Konektiviti yang lancar ini memastikan pejabat khidmat kami mudah diakses, sama ada anda bertemu dengan pelanggan tempatan atau berulang-alik dari seluruh kawasan. Pusat pameran Mostra d'Oltremare yang berdekatan lagi meningkatkan daya tarikan kawasan ini, menganjurkan banyak acara profesional dan persidangan.
Kemudahan Perniagaan Premier
Di Fuorigrotta, ruang kerja kami memenuhi pelbagai keperluan perniagaan. Dari bilik mesyuarat fleksibel hingga pejabat khusus, kami menyediakan pelbagai pilihan yang direka untuk menyokong usaha profesional anda. Dengan Universiti Naples Federico II sebagai majikan tempatan yang penting, dan berdekatan dengan kemudahan kesihatan seperti Ospedale San Paolo, kawasan ini kaya dengan sumber untuk kesejahteraan perniagaan dan peribadi. Persekitaran dinamik Fuorigrotta memastikan setiap sudut mencetuskan idea baru dan memupuk pertumbuhan. Sertai komuniti bertenaga di Fuorigrotta dan tingkatkan perniagaan anda dengan ruang kerja premier kami. Sama ada anda sebuah startup, perniagaan kecil, atau pasukan korporat, ruang kami direka untuk membantu anda berkembang.
Panduan anda untuk ruang kerja fleksibel di Fuorigrotta
Bolehkah saya menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan saya di Fuorigrotta?
Bolehkah saya menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan saya di Fuorigrotta?
Ya, anda boleh menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan profesional di Fuorigrotta. Ini termasuk dalam pelan ruang pejabat dan pelan meja berdedikasi kami.
Untuk maklumat lanjut mengenai menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan anda di Fuorigrotta, sila lihat di sini.
Jika anda tidak memerlukan pejabat fizikal tetapi masih mahukan kehadiran tempatan, penyelesaian maya kami menawarkan:
- Alamat Perniagaan - dengan pengendalian mel dan penghantaran semula pilihan
- Pelan Pejabat Maya - yang merangkumi perkhidmatan menjawab panggilan dan akses ke Ruang Kerja
Untuk panduan mengenai keperluan pendaftaran syarikat di Fuorigrotta, sila periksa di sini.
Adakah anda mempunyai meja coworking di Fuorigrotta?
Adakah anda mempunyai meja coworking di Fuorigrotta?
Ya. Hab Spaces coworking Spaces di Fuorigrotta sesuai jika anda ingin bekerja dalam persekitaran yang meriah dan kolaboratif. Sama ada anda lebih suka kebebasan hot desking atau meja tempahan khusus untuk kembali setiap hari, kami mempunyai pilihan yang sesuai.
Untuk mengetahui lebih lanjut tentang coworking di Fuorigrotta, sila lihat here.
Pilihan coworking kami termasuk:
Untuk fleksibiliti maksimum, anda juga boleh memilih Cowork All Access Plan - yang memberi anda 5, 10 atau hari tanpa had setiap bulan di coworking spaces di Fuorigrotta dan di seluruh dunia.
Apa jua gaya kerja anda, Spaces memudahkan anda untuk berhubung dan bekerjasama. Hubungi kami untuk mengetahui lebih lanjut.
Adakah anda menawarkan bilik mesyuarat di Fuorigrotta?
Adakah anda menawarkan bilik mesyuarat di Fuorigrotta?
Sudah tentu. Bilik mesyuarat kami di Fuorigrotta direka untuk setiap jenis perjumpaan - daripada pertemuan ringkas hingga pembentangan besar.
Untuk maklumat lanjut mengenai bilik mesyuarat Spaces di Fuorigrotta, sila lihat di sini.
Pilih daripada susunan yang berbeza, termasuk:
-
Bilik mesyuarat - ruang fleksibel dan serba guna untuk mesyuarat pelanggan atau sesi pasukan
-
Bilik persidangan - dilengkapi dengan alat AV untuk kerjasama hibrid
-
Bilik lembaga - susunan premium yang memberi impresi yang sesuai
-
Bilik temu duga - ruang yang sulit dan profesional untuk temu duga atau penilaian
-
Ruang kerjasama - direka untuk sesi fikir dan pemikiran kreatif
-
Bilik latihan - sesuai untuk sesi pembelajaran, dengan susunan gaya bilik darjah
-
Ruang acara - untuk perhimpunan yang lebih besar, formal atau tidak formal
Saiz bilik berbeza dari ruang padat untuk 2–5 orang hingga bilik yang lebih besar untuk 20+. Sila hubungi kami untuk memeriksa ketersediaan.
Adakah anda menawarkan Ruang kerja untuk perusahaan di Fuorigrotta?
Adakah anda menawarkan Ruang kerja untuk perusahaan di Fuorigrotta?
Ya. Ramai organisasi besar mempercayai Spaces sebagai rakan hartanah mereka kerana fleksibiliti, konsistensi dan jangkauan global kami.
Selain rangka kerja teras pejabat dan penyelesaian Coworking kami, kami juga menyediakan penyelesaian perusahaan yang disesuaikan di Fuorigrotta, seperti:
- Pejabat untuk Pasukan Besar
- Pejabat Sepanjang Tingkat
- Bangunan Keseluruhan - sesuai untuk HQ atau cawangan
- Pelan Enterprise All Access - akses pejabat dan Coworking merentasi rangkaian global kami
- Ruang Pemulihan Bencana
- Portal Ruang Kerja
- Teknologi Ruang Kerja
- Pejabat Maya Berbilang Lokasi
Pasukan perusahaan kami akan bekerja dengan anda untuk mencipta susunan yang tepat dan boleh mengatur lawatan ke mana-mana pusat di Itali.
Bagaimana saya boleh melawat lokasi Spaces di Fuorigrotta?
Bagaimana saya boleh melawat lokasi Spaces di Fuorigrotta?
Kami dengan sukacitanya mengalu-alukan anda untuk satu lawatan.
Jika anda sedang meneroka ruang kerja tertentu di Fuorigrotta atau ingin melihat kemudahan acara, hanya hubungi kami dan kami akan mengatur lawatan anda.
Jika anda hadir sebagai tetamu atau peserta acara, sila berkoordinasi dengan penganjur anda supaya pasukan penyambut tetamu kami dapat menyambut anda. Alamat penuh bagi pusat kami di Fuorigrotta disenaraikan pada halaman setiap lokasi.
Saya pelanggan Spaces sedia ada dan saya mempunyai soalan.
Saya pelanggan Spaces sedia ada dan saya mempunyai soalan.
Untuk pertanyaan khusus pusat, sila hubungi pasukan tempatan anda secara langsung.
Untuk soalan berkaitan akaun, bil, atau perjanjian, pasukan sokongan pelanggan kami bersedia membantu di sini.
Apakah waktu operasi bagi pusat-pusat anda di Fuorigrotta?
Apakah waktu operasi bagi pusat-pusat anda di Fuorigrotta?
Ahli pejabat peribadi dan meja khusus menikmati akses 24/7.
Tempahan pas harian, meja kongsi atau bilik mesyuarat tersedia semasa waktu perniagaan biasa.
Kemudahan dan perkhidmatan apa yang tersedia di Spaces di Fuorigrotta?
Kemudahan dan perkhidmatan apa yang tersedia di Spaces di Fuorigrotta?
Setiap lokasi Spaces disediakan sepenuhnya, dengan semua utiliti, pembersihan dan penyelenggaraan termasuk dalam satu harga bulanan yang ringkas. Cukup bawa komputer riba anda dan anda sedia untuk memulakan.
Kemudahan standard merangkumi:
- Perabot ergonomik, moden
- Internet berkelajuan tinggi yang boleh dipercayai
- Dapur, ruang santai dan kawasan coworking
- Kaunter penyambut profesional dan pasukan sokongan di tapak
- Pengendalian mel dan perkhidmatan alamat perniagaan
- Akses ke bilik mesyuarat dengan teknologi AV mengikut permintaan
Sesetengah lokasi juga mempunyai:
- Parkir di tapak
- Kafe dan restoran
- Bilik mandi, gim atau ruang kesejahteraan
- Penyimpanan basikal
- Acara rangkaian dan perniagaan berkala
Pejabat apa yang anda tawarkan di di Fuorigrotta?
Pejabat apa yang anda tawarkan di di Fuorigrotta?
Spaces menawarkan pelbagai Pejabat Khidmat lengkap di Fuorigrotta, direka untuk individu, pasukan kecil, dan kumpulan yang lebih besar yang mahukan pangkalan profesional dengan fleksibiliti.
Untuk mengetahui lebih lanjut tentang pilihan pejabat Spaces di Fuorigrotta, sila lihat di sini.
Rangkaian khusus Ruang Pejabat kami di Fuorigrotta merangkumi:
- Pejabat untuk Individu - untuk 1–2 orang
- Pejabat untuk Pasukan Kecil - untuk 2–5 orang
- Pejabat untuk Pasukan Besar - untuk 5–20 orang
- Pejabat Satu Aras Penuh - untuk 20+ orang (tertakluk pada ketersediaan atas permintaan)
Setiap pejabat boleh disesuaikan mengikut keperluan anda, dengan pilihan susun atur dan reka bentuk yang sepadan dengan gaya anda.
Untuk penggunaan jangka pendek atau atas permintaan, kami juga menyediakan:
- Pas Harian Ruang Pejabat
- Pelan Akses Penuh Ruang Pejabat - pilih 5, 10 atau hari tanpa had akses pejabat peribadi setiap bulan
Jika anda memerlukan persediaan khusus - contohnya dalam penjagaan kesihatan, kewangan, atau teknologi - anda juga mungkin ingin meneroka Ruang Khusus dan Penyelesaian Ruang kerja Industri kami.
Apa jua keperluan Ruang kerja anda di Fuorigrotta, Spaces sedia membantu anda. Hubungi kami untuk meneroka pilihan anda.
Apakah sokongan yang anda tawarkan untuk industri tertentu di Fuorigrotta?
Apakah sokongan yang anda tawarkan untuk industri tertentu di Fuorigrotta?
Spaces menyokong syarikat dalam setiap sektor - daripada tenaga dan media hingga runcit, teknologi dan pembuatan.
Dengan bertahun-tahun kepakaran, kami memahami keperluan unik pelbagai industri. Kami menawarkan susun atur yang boleh disesuaikan, bilik pelayan yang selamat, ruang kalis bunyi dan tata letak fleksibel yang berkembang mengikut perubahan pasukan anda.
Anda boleh meneroka pilihan Ruang kerja kami yang disesuaikan mengikut industri dan saiz syarikat. Atau hanya hubungi kami untuk membincangkan keperluan khusus anda.
Semak mengikut kategori Ruang kerja
Temui rangkaian Spaces bagi Pejabat, Meja kongsi, bilik mesyuarat dan Pejabat Maya berhampiran anda.
Terokai kawasan berdekatan
Rom
Milan
Turin
Naples
Genoa
Palermo
Bologna
Verona
Bari
Florence
Venice
Catania
Sesto San Giovanni
Monza
San Donato Milanese
Bollate
Paderno Dugnano
Padova
Giugliano di Campania
Pioltello
Moncalieri
Novate Milanese
Parma
Brescia
Afragola
Torre del Greco
Busto Arsizio
Treviso
Prato
Settimo Torinese
Lissone
Collegno
Quartu Sant’Elena
Cagliari
Sassuolo
Imola
Piacenza
Modena
San Donà di Piave
Vercelli
Gallarate
Udine
Torre Annunziata
Limbiate
Santa Maria Capua Vetere
Como
Bergamo
Castellammare di Stabia
Scafati
Caserta
Trieste
Reggio di Calabria
Legnano
Vicenza
Garbagnate Milanese
Novara
Mestre
Cesena
Forlì
Viareggio
Perugia
Bolzano
Cuneo
Ferrara
Reggio Emilia
Carpi
Faenza
Civitanova Marche
Rivoli
Saronno
San Giuseppe Vesuviano
Portici
Messina
Casalnuovo di Napoli
Acerra
Senigallia
Battipaglia
Ascoli Piceno
Cerignola
Bitonto
Bagheria
Fano
Seregno
San Benedetto del Tronto
Pistoia
Aversa
Macerata
Vigevano
Meda
Ancona
Ercolano
Pesaro
Manfredonia
Pozzuoli
Varese
Pagani
Melegnano
Teramo
Nocera Inferiore
Solaro
Salerno
Rovigo
Pescara
Jisim
Lucca
Marotta
Montesilvano
Cinisello Balsamo
Cologno Monzese
Corsico
Rozzano
Cernusco sul Naviglio
Casalecchio di Reno
Brugherio
Grugliasco
Bresso
Cormano
Sesto Fiorentino
Acilia
Scandicci
Nichelino
Rho
Fiumicino
Villaricca
Pirri
Desio
Casoria
Muggiò
Campi Bisenzio
Cusano Milanino
Cimitile
Arese
Beinasco
Seriate
Boscoreale
Canegrate
Castellanza
Varedo
Capodrise
Lainate
Monserrato
Senago
San Giorgio a Cremano
Baranzate
Seveso
Cesano Maderno
Ciampino
Monte di Procida
Pomezia
Casandrino
Monterotondo
Trentola
Pomigliano d’Arco
Brusciano
Cardito
Marano di Napoli
Melito di Napoli
Sant’Antonio Abate
Frattamaggiore
Procida
Marino
Tivoli
Molfetta
Calvizzano
Frattaminore
Biassono
Cava de’ Tirreni
Arzano
Angri
Sant’Antimo
Sant’Arpino
Cercola
Qualiano
Mugnano di Napoli
Aci Catena
Misterbianco
Paterno
San Giovanni la Punta
San Gregorio di Catania
Boffalora
Ceronda
Carbonara di Bari
Noce
Oldaniga
Casa Gnes
Bagnoli
Batang
Ronco
San Paolo
Musocco
Nomentano
Crescenzago
Gianicolo
Garbatella
Cecchignola
Baggio
Miano
Millefonti
Lingotto
Fossolo
Centocelle
Sant’Avendrace
Tibertella
Palombina Nuova
Tre Madonne
Prima Porta
Roncaglia
Caccivio Colombaro
Peretola
La Madonnina
Sambungkan kepada tenaga kami dan saksikan dunia anda dipercepatkan.
Mari kita teruskan perbualan ini.
Masih ada soalan? Hubungi kami, kami sedia membantu!















