Spaces di Detmold
1Lokasi
Sertai komuniti di di Detmold
Spaces menawarkan ruang Kerja bersama yang bertenaga dan pejabat khidmat yang canggih di bandar Detmold, Jerman. Terletak di kawasan perniagaan utama seperti Innenstadt dan Hiddesen, ruang kerja dinamik kami menggalakkan inovasi dan kerjasama. Tingkatkan perniagaan anda dengan bilik mesyuarat kami dan nikmati logistik serta perkhidmatan tanpa halangan di tengah Detmold.

Cari ruang pejabat seterusnya anda
Bagaimana kami boleh membantu anda untuk bermula?
Sebutharga dalam talian
Dapatkan harga yang diperibadikan dan penyelesaian ruang pejabat yang direka mengikut perniagaan anda, pasukan anda dan gaya anda.
Hubungi kamiLawatan ke pusat
Tempah lawatan berpandu anda hari ini dan saksikan sendiri bagaimana Spaces memberi tenaga kepada hari kerja anda.
Tempah lawatanbilik mesyuarat
Tempah serta-merta bilik mesyuarat yang lengkap-dilengkapi, bergaya untuk pembentangan, mesyuarat pelanggan, atau sesi berfikir bersama.
Tempah dalam talianPas Harian untuk Ruang Pejabat
Tempah pejabat peribadi untuk sehari—ruang anda untuk memberi tumpuan, berinovasi, dan cemerlang.
Tempah dalam talianPas Harian Coworking
Dapatkan capaian segera ke ruang Coworking yang direka indah bila-bila masa anda memerlukannya.
Tempah dalam talianPejabat maya
Tingkatkan jenama anda dengan alamat perniagaan bergengsi, termasuk pengurusan mel dan panggilan secara profesional.
Beli secara dalam talianAkses penuh
Nikmati akses fleksibel dan lancar ke rangkaian lokasi Spaces global kami dengan keahlian All Access.
Beli secara dalam talianSpaces App
Uruskan tempahan dan perkhidmatan dengan mudah semasa dalam perjalanan menggunakan aplikasi mudah alih Spaces mesra pengguna kami.
Muat turun aplikasi
Ruang kerja ideal anda menanti anda di Detmold
Terokai ruang yang direka untuk kreativiti dan keterhubungan di seluruh Detmold
Rasakan inspirasi, terhubung dan produktif di setiap lokasi Spaces — direka untuk membawa keluar yang terbaik daripada anda.
Ruang yang direka untuk merangsang kreativiti
Ruang kerja kami yang direka dengan teliti menggabungkan reka bentuk yang mengagumkan dengan komuniti yang bertenaga. Setiap sudut disusun untuk memberi inspirasi kepada idea-idea besar dan kerjasama yang bermakna.
Sebuah komuniti yang bersedia untuk berhubung
Sertailah rangkaian berkembang pesat pengkarya dan perniagaan yang berpandangan jauh. Acara berkala, bengkel dan pertemuan sosial membantu anda membina hubungan yang mengembangkan idea dan rangkaian anda.
Fleksibiliti lancar untuk kerja moden
Daripada meja kongsi kepada Pejabat Khidmat, Spaces menawarkan pelbagai penyelesaian fleksibel. Kembangkan ruang pejabat anda dengan mudah apabila pasukan atau cita-cita anda berkembang.
Sokongan pakar, disampaikan dengan mudah
Nikmati sokongan profesional dan lancar daripada satu pasukan yang berdedikasi untuk menjadikan hari kerja anda lancar. Kami mengendalikan butiran supaya anda boleh memberi tumpuan kepada perkara yang paling penting.
Cari penyelesaian ruang kerja yang sempurna di Detmold












Terokai lokasi kami di Detmold
Temukan ruang kerja ideal anda, ke mana pun kerja membawa anda.
Mengenai Spaces di Detmold
Ruang Pejabat Dinamik untuk Disewa di Detmold
Detmold adalah sebuah bandar yang meriah di North Rhine-Westphalia, Jerman, yang terkenal dengan sejarahnya yang kaya dan budaya perniagaan moden. Ruang pejabat kami untuk disewa menyediakan persekitaran yang sempurna untuk pemikir maju dan inovator untuk berkembang. Terletak di kawasan komersial utama seperti Innenstadt, pusat bandar, anda akan menemui pelbagai kedai, restoran, dan perniagaan yang mencipta suasana yang sibuk yang ideal untuk jaringan dan pertumbuhan.
Pejabat Khidmat Premium di Innenstadt
Di tengah-tengah Detmold, pejabat khidmat kami menawarkan gabungan reka bentuk Eropah yang canggih dan praktikal. Ruang ini adalah sempurna untuk perniagaan kecil dan pasukan korporat yang ingin mewujudkan kehadiran profesional. Majikan utama seperti Weidmüller Interface GmbH & Co. KG dan A. Bögershausen GmbH & Co. KG menyumbang kepada persekitaran perniagaan yang dinamik. Pejabat kami dilengkapi dengan semua kemudahan yang anda perlukan, termasuk internet berkelajuan tinggi dan perkhidmatan concierge, membolehkan anda fokus pada matlamat anda tanpa perlu risau tentang logistik.
Ruang Kerja Bersama dan Bilik Mesyuarat untuk Kolaborasi
Penekanan Detmold pada inovasi dan kelestarian menjadikannya lokasi yang ideal untuk ruang kerja bersama. Ruang kerja bersama kami di kawasan seperti Hiddesen memenuhi keperluan freelancer, usahawan, dan pasukan yang mencari fleksibiliti dan komuniti. Dengan akses mudah ke Stesen Kereta Api Detmold dan perkhidmatan bas yang luas, perjalanan adalah tanpa masalah. Selain itu, bilik mesyuarat kami direka untuk memberi inspirasi kepada kreativiti dan produktiviti, dilengkapi dengan teknologi terkini untuk memastikan pembentangan dan mesyuarat anda berjaya. Ruang di Detmold bukan hanya tentang kerja; ia adalah tentang mewujudkan persekitaran di mana idea berkembang dan hubungan terjalin. Sama ada anda mencari pejabat tetap atau ruang kerja bersama yang kolaboratif, kami mempunyai penyelesaian yang sempurna untuk memenuhi keperluan anda. Sertai komuniti pemikir perniagaan yang bertenaga dan bawa perusahaan anda ke tahap baru di Detmold.
Panduan anda untuk ruang kerja fleksibel di Detmold
Bolehkah saya menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan saya di Detmold?
Bolehkah saya menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan saya di Detmold?
Ya, anda boleh menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan profesional di Detmold. Ini termasuk dalam pelan ruang pejabat dan pelan meja berdedikasi kami.
Untuk maklumat lanjut mengenai menggunakan lokasi Spaces sebagai alamat perniagaan anda di Detmold, sila lihat di sini.
Jika anda tidak memerlukan pejabat fizikal tetapi masih mahukan kehadiran tempatan, penyelesaian maya kami menawarkan:
- Alamat Perniagaan - dengan pengendalian mel dan penghantaran semula pilihan
- Pelan Pejabat Maya - yang merangkumi perkhidmatan menjawab panggilan dan akses ke Ruang Kerja
Untuk panduan mengenai keperluan pendaftaran syarikat di Detmold, sila periksa di sini.
Adakah anda mempunyai meja coworking di Detmold?
Adakah anda mempunyai meja coworking di Detmold?
Ya. Hab Spaces coworking Spaces di Detmold sesuai jika anda ingin bekerja dalam persekitaran yang meriah dan kolaboratif. Sama ada anda lebih suka kebebasan hot desking atau meja tempahan khusus untuk kembali setiap hari, kami mempunyai pilihan yang sesuai.
Untuk mengetahui lebih lanjut tentang coworking di Detmold, sila lihat here.
Pilihan coworking kami termasuk:
Untuk fleksibiliti maksimum, anda juga boleh memilih Cowork All Access Plan - yang memberi anda 5, 10 atau hari tanpa had setiap bulan di coworking spaces di Detmold dan di seluruh dunia.
Apa jua gaya kerja anda, Spaces memudahkan anda untuk berhubung dan bekerjasama. Hubungi kami untuk mengetahui lebih lanjut.
Adakah anda menawarkan bilik mesyuarat di Detmold?
Adakah anda menawarkan bilik mesyuarat di Detmold?
Sudah tentu. Bilik mesyuarat kami di Detmold direka untuk setiap jenis perjumpaan - daripada pertemuan ringkas hingga pembentangan besar.
Untuk maklumat lanjut mengenai bilik mesyuarat Spaces di Detmold, sila lihat di sini.
Pilih daripada susunan yang berbeza, termasuk:
-
Bilik mesyuarat - ruang fleksibel dan serba guna untuk mesyuarat pelanggan atau sesi pasukan
-
Bilik persidangan - dilengkapi dengan alat AV untuk kerjasama hibrid
-
Bilik lembaga - susunan premium yang memberi impresi yang sesuai
-
Bilik temu duga - ruang yang sulit dan profesional untuk temu duga atau penilaian
-
Ruang kerjasama - direka untuk sesi fikir dan pemikiran kreatif
-
Bilik latihan - sesuai untuk sesi pembelajaran, dengan susunan gaya bilik darjah
-
Ruang acara - untuk perhimpunan yang lebih besar, formal atau tidak formal
Saiz bilik berbeza dari ruang padat untuk 2–5 orang hingga bilik yang lebih besar untuk 20+. Sila hubungi kami untuk memeriksa ketersediaan.
Adakah anda menawarkan Ruang kerja untuk perusahaan di Detmold?
Adakah anda menawarkan Ruang kerja untuk perusahaan di Detmold?
Ya. Ramai organisasi besar mempercayai Spaces sebagai rakan hartanah mereka kerana fleksibiliti, konsistensi dan jangkauan global kami.
Selain rangka kerja teras pejabat dan penyelesaian Coworking kami, kami juga menyediakan penyelesaian perusahaan yang disesuaikan di Detmold, seperti:
- Pejabat untuk Pasukan Besar
- Pejabat Sepanjang Tingkat
- Bangunan Keseluruhan - sesuai untuk HQ atau cawangan
- Pelan Enterprise All Access - akses pejabat dan Coworking merentasi rangkaian global kami
- Ruang Pemulihan Bencana
- Portal Ruang Kerja
- Teknologi Ruang Kerja
- Pejabat Maya Berbilang Lokasi
Pasukan perusahaan kami akan bekerja dengan anda untuk mencipta susunan yang tepat dan boleh mengatur lawatan ke mana-mana pusat di Jerman.
Bagaimana saya boleh melawat lokasi Spaces di Detmold?
Bagaimana saya boleh melawat lokasi Spaces di Detmold?
Kami dengan sukacitanya mengalu-alukan anda untuk satu lawatan.
Jika anda sedang meneroka ruang kerja tertentu di Detmold atau ingin melihat kemudahan acara, hanya hubungi kami dan kami akan mengatur lawatan anda.
Jika anda hadir sebagai tetamu atau peserta acara, sila berkoordinasi dengan penganjur anda supaya pasukan penyambut tetamu kami dapat menyambut anda. Alamat penuh bagi pusat kami di Detmold disenaraikan pada halaman setiap lokasi.
Saya pelanggan Spaces sedia ada dan saya mempunyai soalan.
Saya pelanggan Spaces sedia ada dan saya mempunyai soalan.
Untuk pertanyaan khusus pusat, sila hubungi pasukan tempatan anda secara langsung.
Untuk soalan berkaitan akaun, bil, atau perjanjian, pasukan sokongan pelanggan kami bersedia membantu di sini.
Apakah waktu operasi bagi pusat-pusat anda di Detmold?
Apakah waktu operasi bagi pusat-pusat anda di Detmold?
Ahli pejabat peribadi dan meja khusus menikmati akses 24/7.
Tempahan pas harian, meja kongsi atau bilik mesyuarat tersedia semasa waktu perniagaan biasa.
Kemudahan dan perkhidmatan apa yang tersedia di Spaces di Detmold?
Kemudahan dan perkhidmatan apa yang tersedia di Spaces di Detmold?
Setiap lokasi Spaces disediakan sepenuhnya, dengan semua utiliti, pembersihan dan penyelenggaraan termasuk dalam satu harga bulanan yang ringkas. Cukup bawa komputer riba anda dan anda sedia untuk memulakan.
Kemudahan standard merangkumi:
- Perabot ergonomik, moden
- Internet berkelajuan tinggi yang boleh dipercayai
- Dapur, ruang santai dan kawasan coworking
- Kaunter penyambut profesional dan pasukan sokongan di tapak
- Pengendalian mel dan perkhidmatan alamat perniagaan
- Akses ke bilik mesyuarat dengan teknologi AV mengikut permintaan
Sesetengah lokasi juga mempunyai:
- Parkir di tapak
- Kafe dan restoran
- Bilik mandi, gim atau ruang kesejahteraan
- Penyimpanan basikal
- Acara rangkaian dan perniagaan berkala
Pejabat apa yang anda tawarkan di di Detmold?
Pejabat apa yang anda tawarkan di di Detmold?
Spaces menawarkan pelbagai Pejabat Khidmat lengkap di Detmold, direka untuk individu, pasukan kecil, dan kumpulan yang lebih besar yang mahukan pangkalan profesional dengan fleksibiliti.
Untuk mengetahui lebih lanjut tentang pilihan pejabat Spaces di Detmold, sila lihat di sini.
Rangkaian khusus Ruang Pejabat kami di Detmold merangkumi:
- Pejabat untuk Individu - untuk 1–2 orang
- Pejabat untuk Pasukan Kecil - untuk 2–5 orang
- Pejabat untuk Pasukan Besar - untuk 5–20 orang
- Pejabat Satu Aras Penuh - untuk 20+ orang (tertakluk pada ketersediaan atas permintaan)
Setiap pejabat boleh disesuaikan mengikut keperluan anda, dengan pilihan susun atur dan reka bentuk yang sepadan dengan gaya anda.
Untuk penggunaan jangka pendek atau atas permintaan, kami juga menyediakan:
- Pas Harian Ruang Pejabat
- Pelan Akses Penuh Ruang Pejabat - pilih 5, 10 atau hari tanpa had akses pejabat peribadi setiap bulan
Jika anda memerlukan persediaan khusus - contohnya dalam penjagaan kesihatan, kewangan, atau teknologi - anda juga mungkin ingin meneroka Ruang Khusus dan Penyelesaian Ruang kerja Industri kami.
Apa jua keperluan Ruang kerja anda di Detmold, Spaces sedia membantu anda. Hubungi kami untuk meneroka pilihan anda.
Apakah sokongan yang anda tawarkan untuk industri tertentu di Detmold?
Apakah sokongan yang anda tawarkan untuk industri tertentu di Detmold?
Spaces menyokong syarikat dalam setiap sektor - daripada tenaga dan media hingga runcit, teknologi dan pembuatan.
Dengan bertahun-tahun kepakaran, kami memahami keperluan unik pelbagai industri. Kami menawarkan susun atur yang boleh disesuaikan, bilik pelayan yang selamat, ruang kalis bunyi dan tata letak fleksibel yang berkembang mengikut perubahan pasukan anda.
Anda boleh meneroka pilihan Ruang kerja kami yang disesuaikan mengikut industri dan saiz syarikat. Atau hanya hubungi kami untuk membincangkan keperluan khusus anda.
Semak mengikut kategori Ruang kerja
Temui rangkaian Spaces bagi Pejabat, Meja kongsi, bilik mesyuarat dan Pejabat Maya berhampiran anda.
Terokai kawasan berdekatan
Berlin
Munich
Hamburg
Stuttgart
Köln
Frankfurt
Düsseldorf
Nuremberg
Essen
Dresden
Dortmund
Duisburg
Leipzig
Hannover
Bremen
Augsburg
Bochum
Bonn
Gelsenkirchen
Mannheim
Aachen
Karlsruhe
Münster
Mönchengladbach
Braunschweig
Wiesbaden
Wuppertal
Neuss
Meerbusch
Hürth
Leverkusen
Ratingen
Fürth
Lörrach
Fellbach
Darmstadt
Witten
Sankt Augustin
Bottrop
Oberhausen
Heidelberg
Langenhagen
Königswinter
Ludwigsburg
Freiburg im Breisgau
Böblingen
Frechen
Ludwigshafen
Kiel
Leonberg
Wolfsburg
Germering
Garbsen
Erlangen
Chemnitz
Osnabrück
Ulm
Langenfeld
Filderstadt
Grevenbroich
Villingen-Schwenningen
Reutlingen
Kornwestheim
Sindelfingen
Dormagen
Mülheim
Minden
Neu-Ulm
Konstanz
Leinfelden-Echterdingen
Freising
Bad Homburg
Laatzen
Krefeld
Viersen
Willich
Herne
Frankenthal
Rastatt
Lübeck
Magdeburg
Siegburg
Landau
Troisdorf
Kaiserslautern
Mainz
Halle
Baden-Baden
Offenburg
Schwäbisch Gmünd
Tübingen
Iserlohn
Erftstadt
Rosenheim
Dreieich
Oldenburg
Landshut
Regensburg
Memmingen
Gera
Salzgitter
Passau
Neubrandenburg
Marburg
Bad Oeynhausen
Ibbenbüren
Gladbeck
Stolberg
Neustadt
Lemgo
Herten
Dinslaken
Weinheim
Esslingen
Bietigheim-Bissingen
Göppingen
Singen
Upah
Nürtingen
Schorndorf
Marl
Friedrichshafen
Nettetal
Waiblingen
Speyer
Alsdorf
Erkelenz
Kerpen
Cacing
Castrop-Rauxel
Lünen
Moers
Pforzheim
Ahlen
Aalen
Dorsten
Hagen
Bergkamen
Solingen
Eschweiler
Kaarst
Velbert
Bruchsal
Gronau
Recklinghausen
Kleve
Heidenheim
Bergisch Gladbach
Norderstedt
Hanau
Schwabach
Frankfurt an der Oder
Gifhorn
Dachau
Bensheim
Lehrte
Gotha
Rüsselsheim
Potsdam
Weimar
Melle
Hofheim
Delmenhorst
hukuman
Offenbach
Feuerbach
Erfurt
Marienberg
Falkensee
Eppelheim
Schwerte
Pulheim
Kronshagen
Steinbach am Taunus
Asperg
Seevetal
Brühl
Hennef
Hattingen
Neubiberg
Buchholz in der Nordheide
Gröbenzell
Ottobrunn
Bad Salzuflen
Hilden
Herzogenrath
Erkrath
Ahaus
Heinsberg
Pinneberg
Rodgau
Wolfenbüttel
Wolfratshausen
Wunstorf
Neustadt am Rübenberge
Goslar
Coburg
Niederkassel
Bergheim
Lind
Friedlingen
Manfort
Lohe
Ensen
Neugermering
Kopperpahl
Rammsee
Vieburg
Delitzsch
Perlach
Laim
Kleinreuth hinter der Veste
Freimann
Kaltental
Limperich
Ramersdorf
Sossenheim
Weiß
Wolfbusch
Laubenkolonie
Schnepfenreuth
Kleinreuth bei Schweinau
Lindweiler
Nieder Eschbach
Freiham
Gremberghoven
Westhoven
Halle-Neustadt
Dachswald
Allmoshof
Bothfeld
Sürth
Weiden
Heumar
Eilendorf
Bockum
Holsterhausen
Thon
Otterbach
Di dalam dulang
Großreuth bei Schweinau
Gebersdorf
Neudeutenbach
Riem
Pesch
Schwarz Rheindorf
Pflugfelden
Rohr
Kraftshof
Lahe
Lövenich
Üsdorf
Brockhausen
Hüttenau
Sambungkan kepada tenaga kami dan saksikan dunia anda dipercepatkan.
Mari kita teruskan perbualan ini.
Masih ada soalan? Hubungi kami, kami sedia membantu!















