Kontor i Quận Năm

11Lokationer

  • Serviceret kontor i Quận Năm

Modige virksomheder trives i Quận Năm, hvor energien fra Chợ Lớn, forbindelserne via Trần Hưng Đạo og en stærk økonomi inden for sundhed og handel skaber reel fremdrift. Find Kontor i Quận Năm tæt på An Đông Market, Nguyễn Trãi og større hospitaler, med fleksible muligheder, der passer til hurtigt arbejdende teams, voksende brands og ambitiøse iværksættere.

Office space

Spaces Kontor: din private, inspirerende arbejdsplads

  • sync_saved_locally

    Designet til produktivitet

    Slå jer ned i et omhyggeligt designet, privat arbejdsrum, der fremmer fokus og kreativitet. Hvert kontor er indrettet til at understøtte jeres bedste arbejde.

  • diversity_1

    Skræddersyet til jeres team

    Tilpas Deres Kontor, så det matcher Deres teams stil og arbejdsgang. Fleksible indretninger tilpasser sig let, efterhånden som Deres virksomhed udvikler sig.

  • volunteer_activism

    Professionel support lige ved hånden

    Drag fordel af problemfri supporttjenester, der sikrer, at jeres team kan fokusere på det større billede. Vores venlige fagfolk tager sig af detaljerne, fra receptionen til teknisk support.

  • hub

    Få adgang til et blomstrende fællesskab

    Bliv en del af et energisk fællesskab af professionelle, med regelmæssige muligheder for netværk og samarbejde og udvikling.

Dit ideelle Kontor venter i Quận Năm

Oplev arbejdspladser skabt til kreativitet og forbindelser i Quận Năm

Find dit perfekte Kontor i Quận Năm

Spaces Offices For Individuals
Spaces Dedicated Desk
Spaces Office Space Day Pass
Spaces Small Team Offices
Spaces Large Team Offices
Spaces Business Address
Spaces Virtual Office Plans
Spaces Meeting Rooms
Spaces Medical Offices
Spaces Office Space All Access
Spaces Full Floor Offices
Spaces Office Space By The Hour

Design dit kontor, som du ønsker

Skab et rum, der passer til din arbejdsgang — smart, stilfuldt og bygget til at løfte din arbejdsdag.

  1. Skriveborde

    Vælg den rigtige overflade til din måde at arbejde på — fra højdejusterbare sidde‑stå‑borde til rummelige executive‑opsætninger; hver mulighed understøtter produktivitet og komfort.

  2. Stole

    Få støtte hele dagen med ergonomiske siddepladser. Justerbare funktioner og lændestøtte hjælper med at holde fokus højt og belastningen lav.

  3. Mødelokaler

    Tilføj et sted til hurtige check‑ins eller dybdegående diskussioner. Vælg en formel løsning med et mødebord eller hold det afslappet med en café‑lignende opstilling.

  4. Møbelmuligheder

    Giv dit rum varme og personlighed med bløde siddepladser, grønt og gennemført dekoration, der understøtter både fokus og afslapning.

  5. Opbevaring

    Hold din arbejdsplads organiseret med skuffer under skrivebordet, hylder eller aflåselige skabe — alt inden for rækkevidde, intet i vejen.

arrow_right_altKontakt os

Har I brug for hjælp til at finde den perfekte arbejdsplads?

Vores dedikerede eksperter i Arbejdspladser er her for at hjælpe. Kontakt os i dag, og lad os finde den ideelle løsning til din virksomhed.

Spaces Need Help Promo Need Help Finding The Perfect Workspace

Vores lokationer i Quận Năm

Find Deres ideelle arbejdsplads, uanset hvor arbejdet fører Dem hen.

Vis kort

Filtrer efter:

Bygningens faciliteter

Har De brug for hjælp til at finde en lokation? Tal med en ekspert eller ring til os

Kontorlokaler til leje i Quận Năm

Kontor i Quận Năm til virksomheder i en by i hurtig bevægelse

Placér dit team midt i et af Ho Chi Minh Citys travleste forretningsdistrikter. Kontor i Quận Năm placerer dig tæt på Chợ Lớn, hvor handel, sundhedspleje, uddannelse og detailhandel i gadeplan holder området aktivt fra morgen til sen aften. Hvis du ønsker en adresse med energi, kundestrøm og ægte lokal karakter, er dette stedet. Du kan placere din base nær Trần Hưng Đạo, Nguyễn Trãi, An Dương Vương eller de traditionelle handelsgader omkring Châu Văn Liêm og Lương Nhữ Học. Det betyder lettere adgang til District 1, District 10, District 6 og District 11, uden at være afhængig af en enkelt central kontorkerne. For teams, der skal forblive forbundet på tværs af byen, giver kontorlokaler til leje i Quận Năm dig en praktisk beliggenhed i den indre by med stærke vejforbindelser via Võ Văn Kiệt, Hồng Bàng og andre større korridorer. Dette distrikt passer til virksomheder, der trives med nærhed. Leverandører til sundhedssektoren nær Chợ Rẫy Hospital. Uddannelsesydelser tæt på University of Medicine and Pharmacy. Import-eksportvirksomheder med tilknytning til Chợ Lớns veletablerede handelsnetværk. Retail-supportteams nær An Đông Market. Hvis du søger kontorleje i Quận Năm med direkte adgang til tæt lokal efterspørgsel, arbejder omgivelserne hårdt for dig. Stemningen er særpræget. Historiske butikshuse. Travle markedsgader. Urtelægebutikker på Hải Thượng Lãn Ông. Kinesisk-vietnamesiske spisesteder, der gør møder uformelle og mindeværdige. Kontorlokaler til leje i Quận Năm giver dig mere end et skrivebord, det giver dig et kvarter med karakter.

Fleksibelt kontor i Quận Năm til voksende teams

Bevar smidigheden i et distrikt, hvor forretning bevæger sig hurtigt. Fleksibelt kontor i Quận Năm fungerer godt for små virksomheder, projektteams og etablerede firmaer, der afprøver en ny base i det centrale Ho Chi Minh City. Du kan vælge et privat kontor i Quận Năm til fokuseret arbejde, et Serviceret kontor i Quận Năm til en mere gnidningsfri opsætning eller et møbleret kontor til leje i Quận Năm, når hastighed er afgørende. Har du brug for plads til at skalere? Et teamkontor i Quận Năm hjælper dig med at vokse uden at miste momentum. Har du brug for noget lettere? Et Dagkontor i Quận Năm eller kontor pr. time i Quận Năm kan understøtte interviews, kundemøder eller korte perioder med projektarbejde. For virksomheder i forandring holder kortsigtet kontor i Quận Năm og swing space i Quận Năm driften i gang. Design betyder noget her. Du arbejder bedre i rum med naturligt lys, komfortable pauseområder og et poleret udtryk, der føles klar til kunder. Det rette administrerede kontor i Quận Năm holder de praktiske detaljer i baggrunden, så din dag forløber gnidningsfrit fra den første kaffe til det sidste opkald. Denne del af byen belønner også lokalkendskab. Trafikken kan tage til omkring hospitaler og markedsgader, så det gør en reel forskel at vælge den rette base nær dine kunder, leverandører eller medarbejdernes ruter. Lej kontor i Quận Năm og hold dig tæt på aktiviteten, samtidig med at den daglige rejsetid bliver mere håndterbar.

Private og servicerede kontorer i Quận Năm med bekvemmelighed i hverdagen

Arbejd et sted, hvor hverdagen understøtter forretningen. Private kontorer i Quận Năm placerer dig tæt på banker, apoteker, restauranter, engrosgader og busforbindelser på tværs af den indre by. Tan Son Nhat International Airport er inden for rækkevidde til indenrigs- og internationale rejser, mens nærliggende centrale distrikter udvider dine muligheder for møder, gæstfrihed og planer efter arbejde. Hvis værdi er en del af kravene, kan prisvenligt kontor i Quận Năm være et klogt valg sammenlignet med mere oplagte centrale beliggenheder. Du får stadig et stærkt kommercielt miljø, etablerede lokale netværk og adgang til en af Vietnams største byøkonomier. For virksomheder, der sammenligner kontorpriser i Quận Năm, er det beliggenhed, bygningens stand, indretning og adgangsveje, der former beslutningen. Fra et lille kontor i Quận Năm til et nøglefærdigt kontor i Quận Năm giver dette distrikt dig en base med personlighed, praktisk anvendelighed og stærke forbindelser til byen. Find en arbejdsplads, der fremstår skarp, arbejder hårdt og placerer din virksomhed præcis dér, hvor Ho Chi Minh City bliver ved med at bevæge sig.

Din guide til Kontor i Quận Năm

Er der små kontorer tilgængelige i Quận Năm?

Ja — Spaces tilbyder kompakte, indflytningsklare kontorer designet til enkeltpersoner og små teams.

Disse kan bookes månedligt, dagligt eller endda pr. time.

Kontakt os for at kontrollere tilgængelighed og arrangere et besøg.

Er Spaces-kontorerne i Quận Năm fuldt servicerede?

Ja — hvert Spaces-kontor er fuldt serviceret. Det betyder, at forsyninger, rengøring og vedligeholdelse er inkluderet, så De kan fokusere på dit arbejde fra dag ét.

Hvert kontor leveres med:

  • Komfortable, ergonomiske møbler
  • Højhastighedsinternet i virksomhedskvalitet
  • Køkkener, loungers og coworking-områder
  • Professionel reception og supportteam
  • Posthåndtering og business address services
  • På anmodning mødelokaler med AV-udstyr

Nogle lokationer i Quận Năm har desuden ekstra faciliteter såsom:

  • Caféer og restauranter på stedet
  • Parkering og cykelopbevaring
  • Brusebade, fitnessrum og wellness-faciliteter
  • Regelmæssige netværks- og fællesskabsarrangementer

Kan jeg personligt besøge for at se Kontor i Quận Năm?

Absolut. At besøge personligt er den bedste måde at udforske vores Arbejdspladser på, før I træffer en beslutning.

Book en rundvisning online her, eller ring til os. I er velkomne til at se flere lokationer i Quận Năm for at finde det, der passer bedst til jeres team.

Tilbyder I Arbejdspladser i virksomhedsskala i Quận Năm?

Det gør vi — Spaces leverer dedikerede løsninger til større organisationer i i Quận Năm og i Vietnam. Muligheder omfatter:

Vores enterprise-team kan arbejde sammen med jer om at opbygge en Arbejdspladsstrategi, der er skalerbar og fremtidssikret. Venligst kontakt os for at høre mere.

Kræver I en minimumslejeperiode?

Nej — der er ingen fast minimumsperiode med Spaces. De kan leje et kontor i blot nogle få uger eller blive i årevis. Vores fleksible kontrakter giver Dem mulighed for at tilpasse Dem, efterhånden som Deres virksomhed vokser, at skalere Deres plads op eller ned, eller endda at skifte placering, når det er nødvendigt.

Er det muligt at booke et kontor kun for en dag i Quận Năm?

Ja — du kan booke et kontor per dag med Spaces’ fleksible muligheder. Udover dagkontorer tilbyder vi også kontorer per time, mødelokaler og coworking‑pladser. Med 11 Spaces locations i Quận Năm starter priserne for dagkontorer fra VND 1.390.000 per person per dag. Bookinger kan foretages online for enkeltpersoner eller teams af enhver størrelse. Har du brug for flere kontorer samme dag? Venligst kontakt os for at udforske dine muligheder.

Skal jeg reservere Kontor i Quận Năm på forhånd?

Vi anbefaler, at De bestiller i forvejen, hvis De har brug for en bestemt størrelse, opsætning eller placering.

Hvis De har et langtidskontor, er De fri til at komme og begynde arbejdet, når De ønsker. For Timekontorer eller Dagkontorer i Quận Năm, sikrer forudbestilling via Spaces-appen, telefon eller online, at Deres plads er klar til Dem.

Hvad er omkostningerne ved at leje et kontor i Quận Năm?

Vores kontorlokaler i Quận Năm starter fra VND 120.000 per person per dag, baseret på en 24‑måneders kontrakt. Omkostningerne afhænger af en række faktorer — herunder størrelse, beliggenhed, antal personer, kontraktlængde og de faciliteter, I vælger. Premium‑kontorer, såsom dem med executive‑indretninger, enkeltmandsstudier eller byudsigt, prissættes typisk højere per person.

For fleksibilitet kan I også vælge en All‑Access‑plan for kontorlokaler — tilgængelig for enkeltpersoner og teams — som giver adgang til privat kontor i 5, 10 eller ubegrænsede dage hver måned.

Hvad hvis I har brug for Kontor på mere end én placering i Quận Năm?

Med Spaces er du aldrig bundet til ét sted. Vores All‑Access‑plan for kontorplads og All‑Access‑plan for Cowork giver dig mulighed for at booke kontorer eller coworking‑borde på tværs af i Quận Năm og i hele landet.

Vælg 5, 10 eller ubegrænsede dage pr. måned — perfekt til teams, der bevæger sig mellem kvarterer, byer eller endda lande.

Hvilke typer kontorlokaler er tilgængelige i Quận Năm?

Spaces tilbyder en række fleksible kontorløsninger i Quận Năm, velegnede til både enkeltpersoner og teams. Vælg mellem:

Hvert kontor kan tilpasses jeres virksomhed — fra tilføjelse af ekstra skriveborde og opbevaring til skræddersyede indretninger og kunstværker.

Vi tilbyder også Specialiserede rum, tilpasset brancher som sundhed, medier, teknologi og energi.

Gennemse efter kategori Arbejdspladser

Opdag Spaces' udvalg af kontorer, hot desking-pladser, mødelokaler og Virtuelle kontorer i nærheden af dig.

Udforsk nærliggende områder

Din arbejdsplads, arbejd på din egen måde

Book, administrer og tilpas din arbejdsplads ubesværet — alt sammen fra din håndflade med Spaces-appen.

Spaces App Component Your Workspace Your Way
background rectangle 1background rectangle 1background rectangle 1background polygon 2background rectangle 3background rectangle 4

Tilslut jer vores energi og se, hvordan jeres verden accelererer.

Lad os fortsætte denne samtale.

Har I stadig spørgsmål? Kontakt os, vi hjælper gerne!

Ved at indsende denne formular accepterer du vores Fortrolighedspolitik

Find det perfekte sted at arbejde.

Vi guider dig gennem mulighederne, forklarer hvad der passer, og hjælper dig med at planlægge dit rum.

Lad os tale

Spaces-aftaler er ikke lejeaftaler, leasingaftaler eller lejeforhold. Henvisninger på dette websted til "rent", "rental" eller "rental agreement" anvendes udelukkende af bekvemmeligheds- og søgeformål til at beskrive gebyrer for Arbejdspladser og ændrer ikke den juridiske karakter af den aftale, du indgår.

Alle angivne priser er gyldige på tidspunktet for forespørgslen. Priser kan ændres og varierer afhængigt af de valgte produkter og tjenester, og er underlagt tilgængelighed. Vilkår og betingelser gælder.

add_circle

Vis lokationer

do_not_disturb_on

Skjul placeringer